Arama

Pensan Tükenmez Kalem Büro 1.0 MM Siyah

1 mm uç- Kesintisiz çizgi- Ergonomik tutuş- Yüksek kalite mürekkep- Kapaklı
27,50 ₺
i h

Pensan 2270 Tükenmez Kalem 1.0 mm 50 Adet - Siyah

Tükenmez kalem, ofis, ev, okul gibi hayatımızın her alanında, her zaman ihtiyaç duyduğumuz kırtasiye ihtiyaçlarının başında gelir. Tükenmez kalem fiyatı uygunluğu ve kolay bulunabilirliği, kullanımının iyice yaygınlaşmasını sağlamıştır. Yanınızda taşıdığınız kalem, tarzınızı yansıtmak için en iyi araçlardan biridir. Tükenmez kalem, içerisinde bulunan borudaki özel ve koyu kıvamdaki mürekkebi, ucunda bulunan bilye sayesinde yüzeye aktaran modern bir yazım aracıdır.

Pensan 2270 1.0 mm Tükenmez Kalem ekstra düşük akışkanlı mürekkebi ile yazılarınız dağılmaz ve daha uzun süreli dayanıklılık gösterir. Konforlu ve ergonomik bir tutuş için yuvarlak bir tasarıma sahiptir.

En kaliteli markaları sizlerle buluşturan Ofisealdim.com, tüm ofis ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabileceğiniz ofis marketinizdir. Kullanılabilirliği ve bulunabilirliği ile günlük yaşamda en çok kullanılan kalemdir.

Peki bu kaleme neden 'tükenmez kalem' adı verilmiştir?

Tükenmez kaleme 'tükenmez' denmesinin nedeni, onunla yaklaşık iki-üç kilometre uzunluğunda bir çizgi çizilebilmesidir.

Ofisealdim.com sitemizde, tüm yazı gereçleri ürünlerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Sitemizde tükenmez kalem fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun düzeydedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ekstra fiyat avantajlarından yararlanmak için Ofisealdim.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Açıklaması:

  • 1.0 mm Tükenmez Kalem
  • Ekstra düşük akışkanlı mürekkebi İle yazılarınız dağılmaz ve daha Uzun Süreli dayanıklılık gösterir.
  • Konforlu ve ergonomik bir tutuş için yuvarlak bir tasarıma sahiptir.

0.0 0
Kendi görüşünü yaz Close
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
*
*
  • Kötü
  • Mükemmel
*
*
*